UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A straż nawet dokładnie nie posprząta jak zwykle, zostawią ma poboczu mnóstwo pozostałości, ale nagrody umieją sobie dawać. A gdzie jest kierownik akcji, boi się kolegom zwrócić uwagę że sprzątają niechlujnie, to siła nie kierownik jeśli nie umie dopilnować!!!!!
Arek 14