UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma czegoś takiego ze naczepa sie sama wypięła. Ktos mógł celowo wysunąć zabezpieczenie z siodla gdzieś w pobliżu na parkingu. Jest uskok na wiadukcie podbiło wyleciała. Nie ma innej możliwości. Tylko czemu naczepa nie wyhamowała automatycznie skoro urwały sie przewody pneumatyczne. A poleciała w pas zieleni zablokowało ją i wywróciło
Ce