89
15.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jak dbosz, tak mosz! - W Polsce wiele grup ma przywileje :mundurowi, górnicy, rolnicy, emeryci. Nic dziwnego że młodzi stąd wyjeżdżają
Wszyscy drenują budżet (2025.12.15)
@MariuszLewandowski-Fc - Panie Fc daj Nam Pan odpocząć od siebie... Pan złapie oddech, a My spokój! Dotarło?
(2025.12.15)
@Jak dbosz, tak mosz! - Mundurowi zawsze mieli wcześniejsze emerytury i system działał. System jest niewydolny od czasu wyprowadzania z niego miliardów na 13 emerytury
Emeryt9m ciągle mało (2025.12.15)
@Wszyscy drenują budżet - Największe przywileje to mają faceci w sukienkach. Podatków nie płacą przez całe życie a emerytury biorą wyższe niż większość Polaków. Po co pracować ?
To dopiero jest chore (2025.12.15)
Zabrakło wzmianki dyrektorze zarządzającym, bo nad dyrektorem Gryciuk jest jeszcze ważniejszy dyrektor
(2025.12.15)

info

23  
  0
I jeszcze jeden ''dyrektor'' w tym zadupiu. Dziury w ulicach że koła można POgubić ale kogo to następny dyrektor. Dać mu grabie i niech liście na trawnikach grabi bo syf od jesieni liście nie grabione. Co za wiocha.
(2025.12.15)
@Jak dbosz, tak mosz! - Cenzor uparcie nie chce puścić prawdy
Dej na tacę (2025.12.15)
Jeden strazak emeryt zastapił drugiego strażaka emeryta. Świniarskiemu w nagrode dali stołek w ZBK.
(2025.12.15)

info

34  
  1
@Jak dbosz, tak mosz! - tylko teraz to rusz, to po 1 nie wygrasz wyborów, a po 2 strajki... ale to prawda 40 letni facet w sile wieku i emeryt pełną gębą, a tu na dodatek pół roku komendantem i cyk emerytura w górę, i cyk emerytura + nie mała pensja z ratusza. Albo emerytura albo etat. o ile szeregowy strażak naraża się i ciężko walczy o czyjś dobytek o tyle strażak biurowy jest wypoczęty fizycznie, a i psychicznie ma lżej
(2025.12.15)
Po komentarzach widać, że szaraczki, bezrobotni lub chorzy (godziny pracy) nie mają pojęcia o pracy strażaków. Dobry wybór. Fachowiec. Będzie wiedział co robić.
(2025.12.15)