Wybrany wątek opinii

I jeszcze jeden ''dyrektor'' w tym zadupiu. Dziury w ulicach że koła można POgubić ale kogo to następny dyrektor. Dać mu grabie i niech liście na trawnikach grabi bo syf od jesieni liście nie grabione. Co za wiocha.
(2025.12.15)
A ty nie śmiecisz o sprzątasz po swoim psie?
(2025.12.15)
Powrót do komentarzy