UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jak dbosz, tak mosz! - Mundurowi zawsze mieli wcześniejsze emerytury i system działał. System jest niewydolny od czasu wyprowadzania z niego miliardów na 13 emerytury
Emeryt9m ciągle mało
@Jak dbosz, tak mosz! - Mundurowi zawsze mieli wcześniejsze emerytury i system działał. System jest niewydolny od czasu wyprowadzania z niego miliardów na 13 emerytury
Emeryt9m ciągle mało