UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jak dbosz, tak mosz! - Mundurowi zawsze mieli wcześniejsze emerytury i system działał. System jest niewydolny od czasu wyprowadzania z niego miliardów na 13 emerytury

Emeryt9m ciągle mało

Anuluj