UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jeszcze jeden ''dyrektor'' w tym zadupiu. Dziury w ulicach że koła można POgubić ale kogo to następny dyrektor. Dać mu grabie i niech liście na trawnikach grabi bo syf od jesieni liście nie grabione. Co za wiocha.