A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No tak czas pokaże swoje ilu ludzi zwolni znamy go pracowaliśmy z nim ha ha powodzenia
Co jakis czas jakis ratuszowy klakier pisze ze teraz za noszowego cos jest niby po innemu, ze lepiej itd. Ten artykol jest tego calkowitym zaprzeczeniem i potwierdzeniem ze jest wszystko PO staremu az od cwierkacza po dzis ciagle ten sam teatr i ruletka na stolkach.
Dziecko z przedszkola ma pojęcie o pracy strażaków mądrusiu. Emerytura na warunkach specjalnych to i CV wysłał bo konsekwencji z dorabiania żadnych - zawieszenie emerytury - nie dotyczy. Tylko blokada aktywnych zawodowo ludzi się kłania.
@Jak dbosz, tak mosz! - Ktoś go zatrudnił. Nepotyzmu ciąg dalszy.
"Emeryt"
@Wszyscy drenują budżet - Gdzie wyjeżdżają? Jak liczyć umieją to już i Norwegia nieopłacalna. Wystarczy nie psioczyć i wykazać się pracowitością. Nabór do zawodów uprzywilejowanych to kilkudziesięciu na jedno miejsce. Wystarczy wykształcenie kierunkowe, żeby w KAS pracować albo przejść nabór do Służby Celnej np. A i tak mój komentarz zjadą minusami wieczni niezadowoleni stękacze.
Fajnie 25 lat pracy i emerytura, a co ma powiedzieć fizol zasuwający 48 lat na warsztacie
Nepotyzm to zatrudnianie ludzi bez kwalifikacji Przykładem nepotyzmu jest dla mnie Kulik jako Komendant Straży Miejskiej ale to na razie moje osobiste zdanie. Założenia każdy wyższy oficer Wojska czy Straży jest kompetentny w sprawach bezpieczeństwa a tu masz kogoś kto dowodził lokalną jednostką zna więc ludzi teren niebezpieczeństwa i pamięta porażki jakie służby poniosły. Jeśli zakładasz że to nepotyzm zanim pokarze co potrafi - toś buc. W kwestii obrony cywilnej czy bezpieczeństwa nie ma żartów i czasu na eksperymenty. Daj chłopu szanse zamiast poszczekiwać po nominacji. To nie jest konstruktywna krytyka bo jeszcze nic nie zrobił. Jak coś mi nie wyjdzie - proszę bardzo. Na razie człowiek mądry czeka na efekty