Wybrany wątek opinii
Etat, ,zasiedziały, ,przez kadry oficerskie strażaków? Czyżby obrona cywilna Elblążan nie jest istotna? Tylko stołki świeżych, ,emerytów, ,strażackich? Co się musi jeszcze, ,spalić, ,aby widać było działanie i dbałość w tej materii? Może woda?
Próby kontaktu z Departamentem kończyły się na, ,napisz Pan wszystko, My może przeczytamy... , ,. WIOC w wojewódzkie elbląskim był nieruchawy, ale to co mamy teraz to marazm!
Do moderacji
Odpowiedz
54
6
@akuku - A co masz do Strażaków ? Akurat to jedyna relatywnie nieupolityczniona służba w Polsce choć Pis chciał ich kupować na kopy w polityczne bagno poszło tylko kilku. Ci ludzie wiedzą co do nich należy i mają w poważaniu wszystko co im przeszkadza a jak ktoś odstaje to szybko odpada. Z wodą ogniem i wiatrem walczą od lat o to dość skutecznie a lawiny jakoś nam nie zagrażają. Nie świruj jarząbka - lepszy były strażak niż były "klawisz" czy "Milicjant"
Do moderacji
Odpowiedz
9
56
@MariuszLewandowski-Fc - Panie Fc daj Nam Pan odpocząć od siebie... Pan złapie oddech, a My spokój! Dotarło?
Do moderacji
Odpowiedz
35
4
@MariuszLewandowski-Fc - Starszy będziesz na pewno …nic poza tym.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@MariuszLewandowski-Fc - No Mariuszek miał zawsze ciągoty do strażaków, próbował zreformować OSP RW ale się na nim poznali i go wykopali, to teraz popiera młodocianych emerytów i jeśli straż nie jest upolityczniona szczególnie góra to ty FC jesteś kosmitą.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@jezon - Co piłeś ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@MariuszLewandowski-Fc - Ja nic ale ty chyba dajesz dzień w dzień bo twego bełkotu nie idzie czytać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0