UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jeszcze jeden ''dyrektor'' w tym zadupiu. Dziury w ulicach że koła można POgubić ale kogo to następny dyrektor. Dać mu grabie i niech liście na trawnikach grabi bo syf od jesieni liście nie grabione. Co za wiocha.