UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jak dbosz, tak mosz! - tylko teraz to rusz, to po 1 nie wygrasz wyborów, a po 2 strajki... ale to prawda 40 letni facet w sile wieku i emeryt pełną gębą, a tu na dodatek pół roku komendantem i cyk emerytura w górę, i cyk emerytura + nie mała pensja z ratusza. Albo emerytura albo etat. o ile szeregowy strażak naraża się i ciężko walczy o czyjś dobytek o tyle strażak biurowy jest wypoczęty fizycznie, a i psychicznie ma lżej


Anuluj