A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Putin i Trump to osoby wierzące w boga. To chyba bóg jest dumny z tego co robią.
Taką sytuację to się zgłasza do prokuratora bo komendant pod dywan zamiecie.
A przy ratowaniu zdrowia i życia to oddalił bym się z miejsca kontroli informując oficera dyżurnego pozdrawiam
Zdycha to mi wiara w człowieczeństwo
Jak pies może być ludzki i to bardziej od człowieka? Już samo to stwierdzenie jest nielogiczne. A jak ktoś ma taką fanaberię i robi przydomowy cmentarz dla zwierząt, jego sprawa, może sobie nawet znicze zapalić, z tym że zgodnie z prawem bo zdechłego psa oddaje się do firmy utylizacyjnej. No chyba że się zakopie na cmentarzu dla zwierząt, jeżeli taki jest w okolicy.
@#zainteresowany# - Patrol nie zna swoich obowiązków - ratowanie życia i zdrowia jest konstytucyjnym priorytetem w odniesieniu do zwierząt również. To co piszesz to Bareja w czystej postaci - konwersacja Kociniaka z kierowcą przy makietach osiedla. Przekroczenie szybkości to fikcja przestępstwo formalne generowane z powodu durnych przepisów i oznakowania. Bezpieczna szybkość zalęży od warunków drogowych stanu pojazdu i umiejętności kierowcy - powinna byc zatem tabela zwiekszająca szybkość z jaką może poruszać się kierowca po zdaniu pewnych egzaminów a pojazdy podczas przeglądu powinny mieć podobną punktacje. Ograniczenia ze znaku powinny dotyczy tylko kierowców po egzaminie albo tych po wypadku drogowym w ruchu To nie policjanci ale przestępcy w mundurach i sprawa dla Prokuratoea
Przyjaciół się nie utylizuje - członków rodziny też. Kwestia cmentarza dla zwierząt była sygnalizowana od dawna - jak na razie cmentarza nie wyznaczono nie ma też miejsca kremacji ciał zwierząt domowych. Psy o tysiącleci były chowane i ich kości znajdują się w grobowcach Egipcjan czy Chińczyków. Utylizować można ciała dzikich zwierząt albo ciała zwierząt gospodarskich - nigdy członków rodziny z którymi jemy śpimy i które wychowują nasze dzieci właśnie w zakresie odpowiedzialności za drugą osobę czy zwierze. Pani logika to logika kogoś kto nie ma pasa czy kota z powodu sierści. Proszę ją sobie wsadzić w buty jak Pani dzieci będą Panią odstawić do domu starców bo po co im "stara durna emerytka"... Nie pozdrawiam ale życzę powodzenia w poszukiwaniu rozumu... Jak dotąd umyka Pani daleko
@eb - Obowiązkiem Policji jest chronić życie zdrowie a potem bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. To wartości chronione prawne i fakt że policjanci tego nie wiedzieli eliminuj ich z grona ludzi intelektualnie przygotowanych do tej roli. INTELEKTUALNIE to znaczy że bez względu na ich poglądy STOSUJĄ GRADACJE WARTOŚCI CHRONIONYCH PRAWNIE. Co zaś do zdolności psychologicznych to ktoś kto wykorzystuje swoje uprawnienia FUNKCJINARIUSZA PUBLICZNEGO do ochrony jakichkolwiek dóbr podlegających ochronie prawnej popełnia przestępststwo z art 321 kodeksu karnego. TO JEST PRZESTĘPSTWO ŚCIGANE Z URZĘDU i jeśli komnedant nie powiadomi o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Prokuratury to sam stanie się przestępcą i powinien zostać relegowany ze służby ponieważ łamie prawo. W świetle prawa nie podjęli interwencji asysty w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia zwierzęcia a nadto utrudnili funkcjonariuszom publicznym wykonywanie zadań z zakresy ochrony prawnego ładu Rzeczypospolitej. Panu też tłumaczyć to jak milicjantowi ?
Art.231.KK Nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego
§ 1.Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.Policjanci nie tylko nie podjęli czynności asysty w celu ochrony życia zwierzęcia ale utrudnili wykonywanie zadań z tego zakresu działając na szkodę interesu publicznego i prywatnego. Jeszcze coś czy ma od razu napisać prywatny akt oskarżenia ? Ja mogę go napisać za dwie godziny jak wobec Posła Śliwki. Zresztą ciekawe co na to Senator Wcisła i rzeczony poseł Śliwka - ich to nie interesuje bo są zajęci rautami w warszawce ?
Smutne jest to, że część ludzi uważa iż śmierć zwierzęcia jest mniej "warta" niż człowieka, że można bez wyrzutów sumienia korzystać z tej śmierci choćby w postaci futer, torebek, bucikow o jedzeniu nie mówiąc..... ordynarny chów a potem potworne zabijanie, gazowanie..... dziś myślę również o tych zwierzętach które masakre już mają za sobą i o tych które w ciasnych klatkach, boksach są trzymane i za chwilę.... na haki niektóre jeszcze żywe
Śmierć moja droga jest naturalną konsekwencją życia i pora dorosnąć do tej wiedzy. Właśnie po to żeby to zrozumieć dzieci powinny wychowywać się ze zwierzętami i taka jest najważniejsza rola wychowawcza psa w rodzinie. Życie psa czy kota jest mniej warte niż życie człowieka acz w wielu przypadkach mogę udowodnić że jest odwrotnie a przykładem jest choćby to że zbrodniarzy z III Dywizji SS Toten Kompf więżniowie obozów bili i zapewne wielu zamordowali a ich psów w zasadzie nie mordowano mimo że były niebezpieczne. Po to żeby śmierć zwierząt gospodarskich była humanitarna mamy system prawa - nie raz widziałem ubój zwierząt za pomocą prądy czy wybijaka i widok nie był miły ale potrzebujemy ciał zwierząt żeby przeżyć - taka widać wola Boga i musimy akceptować to że tak ten świat działa. Za wieszanie na haku żywych zwierząt jest paragraf w kodeksie karnym /chyba nawet kilka/ i dlatego tych przestępców trzeba relegowąć ze służby jak najszybciej. Takiej policji zdecydowanie NIE