UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@#zainteresowany# - Patrol nie zna swoich obowiązków - ratowanie życia i zdrowia jest konstytucyjnym priorytetem w odniesieniu do zwierząt również. To co piszesz to Bareja w czystej postaci - konwersacja Kociniaka z kierowcą przy makietach osiedla. Przekroczenie szybkości to fikcja przestępstwo formalne generowane z powodu durnych przepisów i oznakowania. Bezpieczna szybkość zalęży od warunków drogowych stanu pojazdu i umiejętności kierowcy - powinna byc zatem tabela zwiekszająca szybkość z jaką może poruszać się kierowca po zdaniu pewnych egzaminów a pojazdy podczas przeglądu powinny mieć podobną punktacje. Ograniczenia ze znaku powinny dotyczy tylko kierowców po egzaminie albo tych po wypadku drogowym w ruchu To nie policjanci ale przestępcy w mundurach i sprawa dla Prokuratoea
MariuszLewandowski-Fc