Wybrany wątek opinii

Czego możemy oczekiwać od społeczeństwa w tych czasach większość nie ma empatii do ludzi sąsiadów znajomych cieszą się z ludzkiej krzywdy i ludzkich tragedii. Dla nich zwierzęta ptaki natura niestety nie istnieje nikt już nie istnieje !!! Czas się przebudzić i pokazać choć odrobinę empatii i człowieczeństwa kochani póki nie jest za późno.
Wierzący w ludzi (2025.12.05)
@Wierzący w ludzi - Wierzący w Boga jak można wierzyć w ludzi jak patrzy się na Putina czy Trumpa??? Bóg widząc tych ludzi płacze z bezradności nad tym co oni czynią. W ludzi się nie wierzy.
(2025.12.05)
Podobnie jest jak patrzę na kłamcę Tfuska
(2025.12.05)
Putin i Trump to osoby wierzące w boga. To chyba bóg jest dumny z tego co robią.
Kaczysci też wierzą (2025.12.06)
@Wierzący w ludzi - Nienawiść do ludzi, nie idzie w parze z nienawiścią do zwierząt. Gdybym miała uratować życie zwierzęcia lub człowieka, to oczywiście, że uratuje zwierzę, bo w człowieku nie wiem jaka bestia drzemie.
NikomuNieUfam (2025.12.06)
@NikomuNieUfam - Nieudzielnie pomocy jest przestępstwem i to co piszesz może być potraktowane jako podżeganie do przestępstwa
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.06)
Powrót do komentarzy