151
05.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pies na dwoch nogach bez empatii, czworonozny pies nigdy czlowieka w potrzenie nie zostawi. Przykre, ze patrol wykazal sie brakiem pomyslunku i empatii. Czlowiek jest najgorszym gatunkiem, niestety.
CruelladeVil (2025.12.06)

info

7  
  3
pies psu a nie psowi
asas (2025.12.06)
Nie ma potrzeby pytać kogokolwiek. Podczas kontroli policjanci powinni mieć włączone kamerki, teraz niech ujawnią nagrania. Oby tylko nie okazało się że ekipa ośrodka też ma sporo za uszami.
(2025.12.06)
Pies zdycha nie umiera proszę o więcej szacunku dla ludzi.
Waldimir (2025.12.06)
Proszę panią policja nie jest, nie była i nie będzie nigdy dla obywatela, to narzędzie represji i terroru w rękach rządzących, tak było jest i będzie niestety. W tej konkretnej sytuacji chodziło o wystawienie mandatu a jakikolwiek sprzeciw ze strony kontrolowanych ludzi kończy się właśnie półtoragodzinną interwencją mającą na celu pokazanie obywatelowi gdzie jego miejsce, a przy okazji może uda się znaleźć coś za co jeszcze bardziej można będzie obywatela sponiewierać.
Taka prawda. (2025.12.06)
Zamieszczenie takiego artykułu uaktywnia tylko internnetowych przeciwników mundurowych, oraz osób nadużywających słowa empatia. Najciekawsze jest to, że częstu w jednym wpisie zarzuca się komuś, że nie posiada uczuć wyższych, a jednocześnie widać pogardę dla człowieka. Osoby które by chciały żeby do piesków na łańcuchach jezdziły karetki i radiowozy ( najlepiej na sygnale) niech się zainteresują w jakiej kondycji jest nasza służba zdrowia.
jeżyna (2025.12.06)
Żenujące tłumaczenie za przekroczenie prędkości tego po prostu nie można czytać.
Malwinka. (2025.12.06)

info

7  
  1
@Waldimir - Kolego psy dziś są bardziej ludzkie niż niektórzy ludzie to raz... dwa to czy pies zdycha czy umiera jest osobistym wyborem każdego człowieka. Moje psy zawsze umierały i każdy ma miejsce w którym spoczywa. Więcej szacunku dla poglądów innych proszę bo w braku okazywanie szacunku jestem niezły i nie tylko w internecie....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.06)
Gdy wszedłem rano na tę stronę było 73 komentarze. Po odświeżeniu strony jest 64.
Cenzor z portelu (2025.12.06)

info

2  
  0
@Szok - Od 2000 lat cywilizacja śmierci się rozwija
I ma się dobrze (2025.12.06)