UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taką sytuację to się zgłasza do prokuratora bo komendant pod dywan zamiecie. A przy ratowaniu zdrowia i życia to oddalił bym się z miejsca kontroli informując oficera dyżurnego pozdrawiam


Anuluj