UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taką sytuację to się zgłasza do prokuratora bo komendant pod dywan zamiecie. A przy ratowaniu zdrowia i życia to oddalił bym się z miejsca kontroli informując oficera dyżurnego pozdrawiam
Taką sytuację to się zgłasza do prokuratora bo komendant pod dywan zamiecie. A przy ratowaniu zdrowia i życia to oddalił bym się z miejsca kontroli informując oficera dyżurnego pozdrawiam