UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Smutne jest to, że część ludzi uważa iż śmierć zwierzęcia jest mniej "warta" niż człowieka, że można bez wyrzutów sumienia korzystać z tej śmierci choćby w postaci futer, torebek, bucikow o jedzeniu nie mówiąc..... ordynarny chów a potem potworne zabijanie, gazowanie..... dziś myślę również o tych zwierzętach które masakre już mają za sobą i o tych które w ciasnych klatkach, boksach są trzymane i za chwilę.... na haki niektóre jeszcze żywe