UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak pies może być ludzki i to bardziej od człowieka? Już samo to stwierdzenie jest nielogiczne. A jak ktoś ma taką fanaberię i robi przydomowy cmentarz dla zwierząt, jego sprawa, może sobie nawet znicze zapalić, z tym że zgodnie z prawem bo zdechłego psa oddaje się do firmy utylizacyjnej. No chyba że się zakopie na cmentarzu dla zwierząt, jeżeli taki jest w okolicy.