151
05.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
też miałem taką kontrolę w Elblągu... gaśnica trójkąt sprawdzanie czy auto 20 letnie nie było kradzione, większość kontroli siedzieli w radiowozie i "coś" sprawdzali.
okoniowaty (2025.12.05)

info

5  
  3
To pewnie ci sami co wywalili umierającą sarnę do rowu bo im się nie chciało czekać na przyjazd ludzi z Jelonek
(2025.12.05)

info

8  
  2
A siebie chociaż lubisz?
Roja (2025.12.05)
Pies psu wilkiem!
(2025.12.05)

info

6  
  1
To w końcu "prawie" półtorej godziny jak w tekście, czy półtorej godziny jak w tytule? Pies zdychał na łańcuchu, czy tylko tak sobie wmówili i "gorączki" dostali? Tyle w tamtym rejonie jest wypadków w tym śmiertelnych, a gnali jak szaleni i jeszcze chcieli policjantów poganiać. Jak dla mnie to teksty w stylu dzieciaków z ostatniego pokolenia. No i oczywiście nieprzypadkowo tu "łańcuchy" były wspomniane. Teraz taka "moda".
PorwanyObłędem (2025.12.05)

info

7  
  4
@monte - Od kiedy kontrola trwa 1,5 h ? Przecież to ewidentna złośliwość funkcjonariuszy...
Anonimek1 (2025.12.05)
Miałam zawsze zaufanie do policji ale to co ostatnio się dzieje m. in. brak empatii i wsparcia Oliwera, który stał się ofiarą oprawców, którym policja uwierzyła. Teraz też taki brak empatii. Czasem trzeba stanąć na chwilę i pomyśleć czy to co robię jest w tej sytuacji adekwatne i dobre...
Mam dość (2025.12.05)

info

8  
  6
Psy - psom, zgotowały ten los, pokaz władzy I bezduszności, karma wraca I to bez złości - prosto do psa jak do ŝwiatła ćma
Bez kagańca (2025.12.05)
Podobnie jest jak patrzę na kłamcę Tfuska
(2025.12.05)
psy zawsze gryzą czy z Braniewa, czy z Elbląga. Np taka psia natura mundurowych psów, a normalne zwierzęta są ok.
(2025.12.05)

info

8  
  3