UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To w końcu "prawie" półtorej godziny jak w tekście, czy półtorej godziny jak w tytule? Pies zdychał na łańcuchu, czy tylko tak sobie wmówili i "gorączki" dostali? Tyle w tamtym rejonie jest wypadków w tym śmiertelnych, a gnali jak szaleni i jeszcze chcieli policjantów poganiać. Jak dla mnie to teksty w stylu dzieciaków z ostatniego pokolenia. No i oczywiście nieprzypadkowo tu "łańcuchy" były wspomniane. Teraz taka "moda".
PorwanyObłędem