UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałam zawsze zaufanie do policji ale to co ostatnio się dzieje m. in. brak empatii i wsparcia Oliwera, który stał się ofiarą oprawców, którym policja uwierzyła. Teraz też taki brak empatii. Czasem trzeba stanąć na chwilę i pomyśleć czy to co robię jest w tej sytuacji adekwatne i dobre...

Mam dość

Anuluj