A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A mnie interesuje kontrola akumulatora. Ktoś coś podpowie?
iestety skargę na interwencję zgłasza się po prokuratury włąściwej do miejscowści. O czym policjanci powinni powiadomić Jeżli nie dopełnili tego obowiązku to 231kk. T trzeba powiadomić Prokuratur e a nie pisać do komedianta.
@Anonimek1 - Może ta złośliwość była spowodowana zachowaniem kontrolowanych? Nie broniąc, ani nie atakując policjantów, są na służbie i mają swoje obowiązki. , a tu zatrzymują ekipę przekraczającą predkość o 17 km ( jak wynika z artykułu 67 km/h na ograniczeniu do 40 km/h) Wiozącą rannego jeżyka( sympatyczne zwierzątko, to prawda) jadą do konającego psa uwiązanego przez okrutnego właściciela na łańcucu, napewno grubym i ciężkim. Przekroczenie prędkości tłumaczyli dramatyzmem sytuacji, i jeszcze żądali od policjantów udziału w interwencji. Najwyrazniej ktoś tu chce zaistnieć, zrobić z siebie bohatera i prawie męczennika. Prawda jes taka, policjantom nic nie zrobią, bo w świetle prawa wykonywali swoje obowiązki, a to czy ktoś policje lubi, czy nie to nie ma nic do rzeczy.
Jeśli psy umierają to pamiętajcie o tych pomordowanych zwierzętach, które na co dzień jadacie, i wasi pupile również. Zajadając latem karkówkę z grilla albo przy świątecznym stole pieczoną szynką pamiętajcie o zamordowanej świni. Może gdyby nie wasze obżarstwo udałoby się uratować tyle istnień.
Do ludzi którzy piszą że pies zdycha a człowiek umiera - śmierć jest taka sama dla wszystkich istot żywych które umierają!!!
Zdychać - to słowo w języku polskim oznacza:
Umierać (o zwierzętach) - w sposób pogardliwy, brutalny lub niechlujny
Używane wtedy, gdy mówiący nie okazuje szacunku dla zwierzęcia.
Ma wydźwięk negatywny, „chamski”,
Podsumowując dla chama i prymitywnego osobnika tzw. łajdaka - zwierzę zdycha.
@Gabson - Dobrze że ty zdrchniesz ?
Nie dajcie się zmanipulować komentarzom policyjnych troli. Sprawę skierować do prokuratury i BSW, wynająć prawnika który znajdzie odpowiednie paragrafy na skandaliczne zachowanie tych fu-szy.
"Pomagamy i chronimy" Taaa... Pomogli Oliwierowi zejść z tego świata, teraz psu w cierpieniach/ Ludzie czy ktoś w końcu zrobi z nimi porządek ?!
@monte - Nie gadaj bzdur. Mogli zrobić swoją robotę po uratowaniu psa. Wykazali totalny brak empatii
A po co przecież oni prawdy nie powiedzą, oni myślą że jak założą mundur to są kimś lepszym.