151
05.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A mnie interesuje kontrola akumulatora. Ktoś coś podpowie?
strażaksam (2025.12.05)
iestety skargę na interwencję zgłasza się po prokuratury włąściwej do miejscowści. O czym policjanci powinni powiadomić Jeżli nie dopełnili tego obowiązku to 231kk. T trzeba powiadomić Prokuratur e a nie pisać do komedianta.
(2025.12.05)

info

3  
  3
@Anonimek1 - Może ta złośliwość była spowodowana zachowaniem kontrolowanych? Nie broniąc, ani nie atakując policjantów, są na służbie i mają swoje obowiązki. , a tu zatrzymują ekipę przekraczającą predkość o 17 km ( jak wynika z artykułu 67 km/h na ograniczeniu do 40 km/h) Wiozącą rannego jeżyka( sympatyczne zwierzątko, to prawda) jadą do konającego psa uwiązanego przez okrutnego właściciela na łańcucu, napewno grubym i ciężkim. Przekroczenie prędkości tłumaczyli dramatyzmem sytuacji, i jeszcze żądali od policjantów udziału w interwencji. Najwyrazniej ktoś tu chce zaistnieć, zrobić z siebie bohatera i prawie męczennika. Prawda jes taka, policjantom nic nie zrobią, bo w świetle prawa wykonywali swoje obowiązki, a to czy ktoś policje lubi, czy nie to nie ma nic do rzeczy.
eb (2025.12.05)
Jeśli psy umierają to pamiętajcie o tych pomordowanych zwierzętach, które na co dzień jadacie, i wasi pupile również. Zajadając latem karkówkę z grilla albo przy świątecznym stole pieczoną szynką pamiętajcie o zamordowanej świni. Może gdyby nie wasze obżarstwo udałoby się uratować tyle istnień.
(2025.12.05)
Do ludzi którzy piszą że pies zdycha a człowiek umiera - śmierć jest taka sama dla wszystkich istot żywych które umierają!!! Zdychać - to słowo w języku polskim oznacza: Umierać (o zwierzętach) - w sposób pogardliwy, brutalny lub niechlujny Używane wtedy, gdy mówiący nie okazuje szacunku dla zwierzęcia. Ma wydźwięk negatywny, „chamski”, Podsumowując dla chama i prymitywnego osobnika tzw. łajdaka - zwierzę zdycha.
Gabson (2025.12.05)

info

14  
  7
@Gabson - Dobrze że ty zdrchniesz ?
(2025.12.06)
Nie dajcie się zmanipulować komentarzom policyjnych troli. Sprawę skierować do prokuratury i BSW, wynająć prawnika który znajdzie odpowiednie paragrafy na skandaliczne zachowanie tych fu-szy.
(2025.12.06)

info

7  
  5
"Pomagamy i chronimy" Taaa... Pomogli Oliwierowi zejść z tego świata, teraz psu w cierpieniach/ Ludzie czy ktoś w końcu zrobi z nimi porządek ?!
(2025.12.06)

info

7  
  3
@monte - Nie gadaj bzdur. Mogli zrobić swoją robotę po uratowaniu psa. Wykazali totalny brak empatii
Kkkkk1 (2025.12.06)
A po co przecież oni prawdy nie powiedzą, oni myślą że jak założą mundur to są kimś lepszym.
(2025.12.06)