UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też miałem taką kontrolę w Elblągu... gaśnica trójkąt sprawdzanie czy auto 20 letnie nie było kradzione, większość kontroli siedzieli w radiowozie i "coś" sprawdzali.

okoniowaty

Anuluj