UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
też miałem taką kontrolę w Elblągu... gaśnica trójkąt sprawdzanie czy auto 20 letnie nie było kradzione, większość kontroli siedzieli w radiowozie i "coś" sprawdzali.
okoniowaty
też miałem taką kontrolę w Elblągu... gaśnica trójkąt sprawdzanie czy auto 20 letnie nie było kradzione, większość kontroli siedzieli w radiowozie i "coś" sprawdzali.
okoniowaty