151
05.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@monte - A szkoda, bo powinni mieć uprzywilejowany samochód do takich sytuacji.
(2025.12.05)
czy mam rozumieć, że każdy pirat drogowy może sie powoływać na umierającego psa?kodeks drogowy nie przewiduje takich sytuacji, nie byliście pojazdem uprzywilekowanym, więc o co chodzi?kontrola drogowa przeprowadzona prawidłowo, mandat za wykroczenie. w UK kiedys pewnien nielegalny imigrant żeby uniknąć deportacji tez tłumaczył, że ma psa pod opieką i nie może być deportowany bo pies będzie tęsknił.
(2025.12.05)

info

11  
  11
Pies to zdycha nie umiera ! Nie stawiajmy na równi zwierzęcia z człowiekiem
Gitczlowiek (2025.12.05)
@monte - Nie tak szkolą psy, maja być empatyczni i pomocni, a nie chamscy i aroganccy.
DDR (2025.12.05)
taka policja woli trzepać niewinnych niż pomóc. udupić takich funkcjonariuszy. dla tego nie maja takiego poparcia w społeczeństwie wstyd że mamy takich obrońców prawa społecznik strażak
(2025.12.05)

info

12  
  8
Chwalicie się czy żalicie?? Piesek zdechł przez to czy co??? Teraz siejecie hejt na policję czy co
Ghhh (2025.12.05)

info

9  
  11
@Netkot - i co to ma do rzeczy, jak mam to rozumieć, że to nie problem, nie przejmować się psem bo ludzi też się katuje i to więcej? To jeśli Ty tak myślisz i czujesz, to jesteś dobrym człowiekiem?
modi (2025.12.05)
@modi - Zdychał i tyle, człowiek umiera. Prof. Bralczyk wyjaśnił to dosadnie.
Ryszard123 (2025.12.05)
Co jeszcze? Helikopter może i oddział ratunkowy dla zdychających psów. Faktycznie świat schodzi na psy.
(2025.12.05)
Nie chcieli eskortowac do swojego? Nieładnie!
(2025.12.05)

info

6  
  1