A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@monte - A szkoda, bo powinni mieć uprzywilejowany samochód do takich sytuacji.
czy mam rozumieć, że każdy pirat drogowy może sie powoływać na umierającego psa?kodeks drogowy nie przewiduje takich sytuacji, nie byliście pojazdem uprzywilekowanym, więc o co chodzi?kontrola drogowa przeprowadzona prawidłowo, mandat za wykroczenie. w UK kiedys pewnien nielegalny imigrant żeby uniknąć deportacji tez tłumaczył, że ma psa pod opieką i nie może być deportowany bo pies będzie tęsknił.
Pies to zdycha nie umiera ! Nie stawiajmy na równi zwierzęcia z człowiekiem
@monte - Nie tak szkolą psy, maja być empatyczni i pomocni, a nie chamscy i aroganccy.
taka policja woli trzepać niewinnych niż pomóc. udupić takich funkcjonariuszy. dla tego nie maja takiego poparcia w społeczeństwie wstyd że mamy takich obrońców prawa
społecznik strażak
Chwalicie się czy żalicie?? Piesek zdechł przez to czy co??? Teraz siejecie hejt na policję czy co
@Netkot - i co to ma do rzeczy, jak mam to rozumieć, że to nie problem, nie przejmować się psem bo ludzi też się katuje i to więcej?
To jeśli Ty tak myślisz i czujesz, to jesteś dobrym człowiekiem?
@modi - Zdychał i tyle, człowiek umiera. Prof. Bralczyk wyjaśnił to dosadnie.
Co jeszcze? Helikopter może i oddział ratunkowy dla zdychających psów. Faktycznie świat schodzi na psy.
Nie chcieli eskortowac do swojego? Nieładnie!