UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miałam zawsze zaufanie do policji ale to co ostatnio się dzieje m. in. brak empatii i wsparcia Oliwera, który stał się ofiarą oprawców, którym policja uwierzyła. Teraz też taki brak empatii. Czasem trzeba stanąć na chwilę i pomyśleć czy to co robię jest w tej sytuacji adekwatne i dobre...
Mam dość