UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miałam zawsze zaufanie do policji ale to co ostatnio się dzieje m. in. brak empatii i wsparcia Oliwera, który stał się ofiarą oprawców, którym policja uwierzyła. Teraz też taki brak empatii. Czasem trzeba stanąć na chwilę i pomyśleć czy to co robię jest w tej sytuacji adekwatne i dobre...

Mam dość