A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kciuki w dół nie zwyciężą prawdy bo ONA sama się obroni.
Tylko pustak wykorzystuje wszystko by naród dzielić, to dlaczego Kaczyński że świtą nie załatwili reperacji ? Dlaczego nie ściągnęli tupolewa ? Tylko teraz znowu udają by ciemny lud znowu przekupić ? Pytam dlaczego ?
Ordynacja wyborcza się kłania. Nie kandydat a miejsce i lista się liczy. W okręgach jednomandatowych byłaby to miazga obywateli wybór nie partyjny nakaz.
Przecież to miejsce było biorące nie wybitna kandydatka. Gosiewski miał dwie żony i obie są w polityce. A nikt ich nie znał. Można? Można.
To akurat nie ma co szczekać. Więcej posłów z okręgu = więcej do powiedzenia.
Ale cenzura. Moje komentarze są wycinane - ale spróbuję jeszcze raz. Czy to źle że mamy "dużo" posłów reprezentujących nasz region? Czy może mierzi was liczba posłów z konkretnej opcji? Zgadłem? Ale ludzie nie martwcie się, Polska sama sobie wypłaci reparacje za niemców - z waszych podatków :)
Zdecydowanie odmłodzić posłów bo i w PO i w Pis zasiedzieli się delikatnie mówiąc, a to juz sprzeczne z naturą
Ogarnie też spirytus.
Obecny ''rząd'' to jeden wielki chaos... czy ludzie to widzą i słyszą w NFZ cięcia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki a tusk chce płacić za niemców. Pogratulować wyboru brak słów.