52
03.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
UU Ostra atak na PiS, poszedł juz przekaz z rządu PO by pisac komentarze. Tej partii która chce spłacać reparacje za zbrodnie Niemców Polskimi pieniędzmi
(2025.12.03)
Kciuki w dół nie zwyciężą prawdy bo ONA sama się obroni.
(2025.12.03)
Tylko pustak wykorzystuje wszystko by naród dzielić, to dlaczego Kaczyński że świtą nie załatwili reperacji ? Dlaczego nie ściągnęli tupolewa ? Tylko teraz znowu udają by ciemny lud znowu przekupić ? Pytam dlaczego ?
(2025.12.03)
Ordynacja wyborcza się kłania. Nie kandydat a miejsce i lista się liczy. W okręgach jednomandatowych byłaby to miazga obywateli wybór nie partyjny nakaz.
(2025.12.03)
Przecież to miejsce było biorące nie wybitna kandydatka. Gosiewski miał dwie żony i obie są w polityce. A nikt ich nie znał. Można? Można.
(2025.12.03)
To akurat nie ma co szczekać. Więcej posłów z okręgu = więcej do powiedzenia.
(2025.12.03)

info

3  
  0
Ale cenzura. Moje komentarze są wycinane - ale spróbuję jeszcze raz. Czy to źle że mamy "dużo" posłów reprezentujących nasz region? Czy może mierzi was liczba posłów z konkretnej opcji? Zgadłem? Ale ludzie nie martwcie się, Polska sama sobie wypłaci reparacje za niemców - z waszych podatków :)
(2025.12.03)

info

6  
  9
Zdecydowanie odmłodzić posłów bo i w PO i w Pis zasiedzieli się delikatnie mówiąc, a to juz sprzeczne z naturą
(2025.12.03)

info

8  
  2
Ogarnie też spirytus.
Emel (2025.12.03)
Obecny ''rząd'' to jeden wielki chaos... czy ludzie to widzą i słyszą w NFZ cięcia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki a tusk chce płacić za niemców. Pogratulować wyboru brak słów.
(2025.12.03)