UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale cenzura. Moje komentarze są wycinane - ale spróbuję jeszcze raz. Czy to źle że mamy "dużo" posłów reprezentujących nasz region? Czy może mierzi was liczba posłów z konkretnej opcji? Zgadłem? Ale ludzie nie martwcie się, Polska sama sobie wypłaci reparacje za niemców - z waszych podatków :)