UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko pustak wykorzystuje wszystko by naród dzielić, to dlaczego Kaczyński że świtą nie załatwili reperacji ? Dlaczego nie ściągnęli tupolewa ? Tylko teraz znowu udają by ciemny lud znowu przekupić ? Pytam dlaczego ?


Anuluj