UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale cenzura. Moje komentarze są wycinane - ale spróbuję jeszcze raz. Czy to źle że mamy "dużo" posłów reprezentujących nasz region? Czy może mierzi was liczba posłów z konkretnej opcji? Zgadłem? Ale ludzie nie martwcie się, Polska sama sobie wypłaci reparacje za niemców - z waszych podatków :)


Anuluj