UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko pustak wykorzystuje wszystko by naród dzielić, to dlaczego Kaczyński że świtą nie załatwili reperacji ? Dlaczego nie ściągnęli tupolewa ? Tylko teraz znowu udają by ciemny lud znowu przekupić ? Pytam dlaczego ?