Wybrany wątek opinii
Skoro Elbląg głosuje na Krasulskiego to może nie powinno tu się wybierać nikogo do sejmu.
Do moderacji
Odpowiedz
65
12
Ordynacja wyborcza się kłania. Nie kandydat a miejsce i lista się liczy. W okręgach jednomandatowych byłaby to miazga obywateli wybór nie partyjny nakaz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
pogonić łupieżowego
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
A dlaczego wybieracie Wcisłe, który nic nie robi, tylko obiecuje i się mądrzy
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
A pani dyrektor z aferą SOR pasuje. Wcisła które zablokował port też pasuje. Pan od zimnych term i hamulcowy Elbląga też wam pasuje. Co ten TVN robi z ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2