A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Żeby oddłużyć NFZ wystarczy w końcu przestać wypłacać 13ki które miały być jednorazowym dodatkiem. Tylko że 10 mln emerytów widzi to inaczej
tusk chce płacić za niemców chyba żeby w przyszłości nie jechać 2 klasą... jeszcze trochę tych rządów i dojdzie do tego że to my będziemy płacić niemcom za 2 wojnę światową.
nas nikt nie musi najeżdżać, my się sami zawiniemy. naparzacie się w tych komentarzach, a państwo w garniturach i garsonkach sobie siedzą i kawkę piją z uśmiechem na twarzy. Jak wspaniała robota się dokonała, skłócić naród do tego stopnia, że gotowi jesteście do czynów najgorszych.
@kahatella - polexit-nie żartuj-ty taki text-pisior z krwi i kości?/ale to zabrzmiało/
Nie pamiętam, żeby posłowie okręgu elbląskiego byli przydatni do czegokolwiek i w czymkolwiek Elblągowi pomogli. Nie ma żadnego znaczenia ilu ich jest. Wcale może ich nie być.
Rzuć hasełko i samozwańczy eksperci się odezwą. Ordynację wyborczą poznajcie a dowiecie się jak jest zabetonowana. Metoda d'Hondta, której nie tknie żadna partia z poparciem +10%. Tylko pieniacze typu Kukiza opowiadają bajeczki o okręgach jednomandatowych. A potem owszem jedynka to jest on na liście PiS.
@3 światowa - Tego z traktorka zdrowo odkleiło. Nie podoba się UE nie wypełniaj wniosków o dopłaty.