Wybrany wątek opinii

Najbardziej zasłużeni to pani Wilk i Krasulski. Dwie sejmowe niemowy, to tylko świadczy o poziomie ich wyborców.
(2025.12.03)
Teresa Wilk to już moim zdaniem przekroczyła wszelką przyzwoitość z pazerności do kasy bo jak można tak natychmiast po śmierci męża kandydować za nazwisko ? Ta choroba dotyczy żony i brata Adamowicza jak i cała plejada żałobników tupolewa. Potem tacy bez wiedzy i doświadczenia rządza polską bo wybrano ich w wyniku emocji politycznych a nie jako osoby adekwatne.
(2025.12.03)
Kciuki w dół nie zwyciężą prawdy bo ONA sama się obroni.
(2025.12.03)
Przecież to miejsce było biorące nie wybitna kandydatka. Gosiewski miał dwie żony i obie są w polityce. A nikt ich nie znał. Można? Można.
(2025.12.03)
Powrót do komentarzy