31
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Urząd Miejski powinien się tam udać i pomagać rozdawać tym ludziom posiłki oraz dary. Sam Pan prezydent powinien nalewać zupę oraz podzielić się opłatkiem z bezdomnymi mieszkańcami miasta. To jest magia Świąt.
(2025.12.15)
A dlaczego urzędnicy UM? Ci co nie dzielą się opłatkiem też? A może zrób to ty?
(2025.12.15)
Takie coś dziś znalazłem.
U nich bez zmian (2025.12.15)

info

4  
  0
Codziennie pod Żabką mają Wigilię w krzakach.
(2025.12.15)

info

6  
  2
@Spadek po pis - Mi się wydaje że Polacy są dumni że są biedni. Tak przecież ich wychowują od dziecka. Dla nich ważne jest żeby inni mieli dobre życie
Gdzie ta bieda ? (2025.12.15)
Samo życie
(2025.12.15)

info

0  
  2
Oczywiście że się dzielę z bezdomnymi zawsze. To żadna ujma a rządzący mogą i powinni być w tym dniu właśnie z najbiedniejszymi mieszkańcami naszego miasta. To żaden lans jak na jarmarku świątecznym a prawdziwa troska. Co w tym dziwnego?
(2025.12.15)
To zaproś grupę moich podopiecznych, ale bardziej ucieszą się z poczęstunku.
(2025.12.15)
a miasto, kościół ile dołożą do spotkania ?
bobo (2025.12.16)
Zgadzam się! Ludzie najlepiej umieją pomagać cudzymi rękami.
Ewa.M. (2025.12.16)