A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Urząd Miejski powinien się tam udać i pomagać rozdawać tym ludziom posiłki oraz dary. Sam Pan prezydent powinien nalewać zupę oraz podzielić się opłatkiem z bezdomnymi mieszkańcami miasta. To jest magia Świąt.
A dlaczego urzędnicy UM? Ci co nie dzielą się opłatkiem też? A może zrób to ty?
Codziennie pod Żabką mają Wigilię w krzakach.
Oczywiście że się dzielę z bezdomnymi zawsze. To żadna ujma a rządzący mogą i powinni być w tym dniu właśnie z najbiedniejszymi mieszkańcami naszego miasta. To żaden lans jak na jarmarku świątecznym a prawdziwa troska. Co w tym dziwnego?
To zaproś grupę moich podopiecznych, ale bardziej ucieszą się z poczęstunku.
a miasto, kościół ile dołożą do spotkania ?
Zgadzam się! Ludzie najlepiej umieją pomagać cudzymi rękami.