Wybrany wątek opinii

Urząd Miejski powinien się tam udać i pomagać rozdawać tym ludziom posiłki oraz dary. Sam Pan prezydent powinien nalewać zupę oraz podzielić się opłatkiem z bezdomnymi mieszkańcami miasta. To jest magia Świąt.
(2025.12.15)
A dlaczego urzędnicy UM? Ci co nie dzielą się opłatkiem też? A może zrób to ty?
(2025.12.15)
Oczywiście że się dzielę z bezdomnymi zawsze. To żadna ujma a rządzący mogą i powinni być w tym dniu właśnie z najbiedniejszymi mieszkańcami naszego miasta. To żaden lans jak na jarmarku świątecznym a prawdziwa troska. Co w tym dziwnego?
(2025.12.15)
To zaproś grupę moich podopiecznych, ale bardziej ucieszą się z poczęstunku.
(2025.12.15)
Zgadzam się! Ludzie najlepiej umieją pomagać cudzymi rękami.
Ewa.M. (2025.12.16)
Powrót do komentarzy