UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Spadek po pis - Mi się wydaje że Polacy są dumni że są biedni. Tak przecież ich wychowują od dziecka. Dla nich ważne jest żeby inni mieli dobre życie
Gdzie ta bieda ?
@Spadek po pis - Mi się wydaje że Polacy są dumni że są biedni. Tak przecież ich wychowują od dziecka. Dla nich ważne jest żeby inni mieli dobre życie
Gdzie ta bieda ?