UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Spadek po pis - Mi się wydaje że Polacy są dumni że są biedni. Tak przecież ich wychowują od dziecka. Dla nich ważne jest żeby inni mieli dobre życie

Gdzie ta bieda ?

Anuluj