UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd Miejski powinien się tam udać i pomagać rozdawać tym ludziom posiłki oraz dary. Sam Pan prezydent powinien nalewać zupę oraz podzielić się opłatkiem z bezdomnymi mieszkańcami miasta. To jest magia Świąt.