Wybrany wątek opinii

Nazwa mogłaby mieć drugi człon. Nie jesteś sam - jest nas 2.5 mln
Spadek po pis (2025.12.15)
@Spadek po pis - Pytanie kto Nam podrzucił Karolka?
(2025.12.15)
@Spadek po pis - Mi się wydaje że Polacy są dumni że są biedni. Tak przecież ich wychowują od dziecka. Dla nich ważne jest żeby inni mieli dobre życie
Gdzie ta bieda ? (2025.12.15)
Powrót do komentarzy