UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urząd Miejski powinien się tam udać i pomagać rozdawać tym ludziom posiłki oraz dary. Sam Pan prezydent powinien nalewać zupę oraz podzielić się opłatkiem z bezdomnymi mieszkańcami miasta. To jest magia Świąt.