A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@oburzony dziadek stefek - O odezwał się ten co nie kipi nienawiścią!!!! A może to nieprawda, że podjeźdzają tam osoby w wypasiony h furach i drogich autach bo jak to mówią bo im się należy!!!!!
bo to miasto to dom pomocy spolecznej
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
A dla sąsiadów ze wschodu zrobicie wigilię 6 stycznia?
Piękna inicjatywa trzeba wspierać biednych i im pomagać
A Ty cokolwiek zrobisz i zabierzesz ze sobą Brauna na Białoruś? Zrób coś wreszcie pożytecznego i zostań tam już z nim na zawsze.
Niektóre kobity nie mają się gdzie i czym promować to wzięły sie za pozowanie na dworcu