31
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bobo - Kościół ile dołoży ? Oni to akurat nie dokładają ale biorą
Empatia wg kościoła (2025.12.16)
@oburzony dziadek stefek - O odezwał się ten co nie kipi nienawiścią!!!! A może to nieprawda, że podjeźdzają tam osoby w wypasiony h furach i drogich autach bo jak to mówią bo im się należy!!!!!
(2025.12.16)
Po przeczytaniu 22 komentarzy, ziejących "zrozumieniem, mądrością i miłosierdziem", chcę wszystkim życzyć spokojnych Świąt Przyjścia Pańskiego.
Boże Narodzenie 2025 (2025.12.17)

info

5  
  2
bo to miasto to dom pomocy spolecznej
(2025.12.18)
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
(2025.12.18)

info

4  
  2
A dla sąsiadów ze wschodu zrobicie wigilię 6 stycznia?
(2025.12.18)
Piękna inicjatywa trzeba wspierać biednych i im pomagać
(2025.12.18)

info

3  
  0
Wigilia, ach wigilia. Macie piękną katedrę św. Mikołaja. Tyle tylko, że organy w niej umieszczone pochodzą z innego kościoła, z innej parafii, innej diecezji, a nadto nawet z innego województwa...
Mieszko I (2025.12.19)

info

1  
  0
A Ty cokolwiek zrobisz i zabierzesz ze sobą Brauna na Białoruś? Zrób coś wreszcie pożytecznego i zostań tam już z nim na zawsze.
(2025.12.19)
Niektóre kobity nie mają się gdzie i czym promować to wzięły sie za pozowanie na dworcu
(2025.12.19)

info

2  
  0