UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście że się dzielę z bezdomnymi zawsze. To żadna ujma a rządzący mogą i powinni być w tym dniu właśnie z najbiedniejszymi mieszkańcami naszego miasta. To żaden lans jak na jarmarku świątecznym a prawdziwa troska. Co w tym dziwnego?


Anuluj