UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że się dzielę z bezdomnymi zawsze. To żadna ujma a rządzący mogą i powinni być w tym dniu właśnie z najbiedniejszymi mieszkańcami naszego miasta. To żaden lans jak na jarmarku świątecznym a prawdziwa troska. Co w tym dziwnego?