92
01.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaraz zaraz przeciez 2,5 roku temu pewien kiciarz w białej koszuli z przypietym czerwonym serduszkiem obiecywał:, ,Te 100 konkretów doprowadzi do tego, że ludzie w Polsce będą mieli więcej w kieszeni, będzie taniej w polskich sklepach i będzie lepiej w każdym polskim domu, ,. Tymczasem jest zupełnie na odwrót. Czyzby zniowu okłamał Polaków? Niemozliwe!
Gustaw Sierpiświst (2025.12.02)

info

5  
  4
No tak, tylko z tego domu trzeba wyjechać, a wcześniej zimą dokopać się do drogi, odśnieżyć chodniki lub jesteś zamieść. Do tego dochodzą wszelkie naprawy, pielęgnacja ogrodu i obejścia itd. itp. Tych problemów nie masz, kiedy mieszkasz w budynku wielorodzinnym. Po prostu masz więcej czasu, bo ww. czynności robią za ciebie ludzie. Wiem, wiem- można wynająć, ale wtym wypadku koszty się nie rozkładają.
Posesjon (2025.12.02)
Młodzi ludzie, którzy wchodzą w dorosłe życie nie mają żadnych perspektyw. Mieszkania za takie astronomiczne ceny. Wspolczuje.
(2025.12.02)

info

4  
  0
@Netkot - siemanko "mamo karoliny"
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.02)
Samochody pływające w garażu… moje marzenie:-))
(2025.12.02)

info

3  
  0
Kamienice vis a vis I LO zielone elewacje mają. Żyją swoim biologicznym życiem. Tu nad bulwarem to dopiero grzyby i porosty pożyją.
(2025.12.02)

info

4  
  0
@Sarkastyczny - Myślę że to nie dla elblązan.
(2025.12.02)
@.,.,., - 99%
Hanka elblazanka (2025.12.02)
a kogo obchodzi twoja ocena...
(2025.12.03)
Bardziej niż korków obawiałbym się wody z pobliskiej rzeki...
(2025.12.03)