Wybrany wątek opinii
@Dziki lokator- niby racja, ale biznes to biznes, i tak 90% kupujących jest z Trójmiasta
Do moderacji
Odpowiedz
24
10
@.,.,., - 99%
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@.,.,., - Kto normalny zainwestuje takie pieniądze w lokal w Elblągu? Wyda z wykończeniem 3 mln i będzie brał 3000 za wynajem i to jeszcze z ryzykiem że trafi mu się patologia która nie będzie płacić, bo takie mamy aktualnie prawo. No chyba że ktoś kupuje na własne potrzeby, to jeszcze bym rozumiał.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0