Wybrany wątek opinii

@Dziki lokator- niby racja, ale biznes to biznes, i tak 90% kupujących jest z Trójmiasta
.,.,., (2025.12.01)
@.,.,., - 99%
Hanka elblazanka (2025.12.02)
@.,.,., - Kto normalny zainwestuje takie pieniądze w lokal w Elblągu? Wyda z wykończeniem 3 mln i będzie brał 3000 za wynajem i to jeszcze z ryzykiem że trafi mu się patologia która nie będzie płacić, bo takie mamy aktualnie prawo. No chyba że ktoś kupuje na własne potrzeby, to jeszcze bym rozumiał.
(2025.12.03)
Powrót do komentarzy