Wybrany wątek opinii
No przecież w Elblągu wysokie zarobki, wielki port, kopalnie złota i uranu, mnóstwo zakładów pracy, wielką metropolia stąd te ceny. Oczywiście sarkazm. Ceny mieszkań z kosmosu w tym smutnym mieście bez perspektyw.
Do moderacji
Odpowiedz
97
11
@Sarkastyczny - To zmień miasto gdzie będziesz miał perspektywy, oczywiście to sarkazm.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
Do tych wszystkich, którzy uważają że ceny mieszkań są za wysokie: sprzedający bierze tyle i jest w stanie zapłacić kupujący - to się nazywa prawo rynku. Widać średnio 15000 za mkw to dobra cena.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@Sarkastyczny - Myślę że to nie dla elblązan.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0