UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, tylko z tego domu trzeba wyjechać, a wcześniej zimą dokopać się do drogi, odśnieżyć chodniki lub jesteś zamieść. Do tego dochodzą wszelkie naprawy, pielęgnacja ogrodu i obejścia itd. itp. Tych problemów nie masz, kiedy mieszkasz w budynku wielorodzinnym. Po prostu masz więcej czasu, bo ww. czynności robią za ciebie ludzie. Wiem, wiem- można wynająć, ale wtym wypadku koszty się nie rozkładają.
Posesjon