UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak, tylko z tego domu trzeba wyjechać, a wcześniej zimą dokopać się do drogi, odśnieżyć chodniki lub jesteś zamieść. Do tego dochodzą wszelkie naprawy, pielęgnacja ogrodu i obejścia itd. itp. Tych problemów nie masz, kiedy mieszkasz w budynku wielorodzinnym. Po prostu masz więcej czasu, bo ww. czynności robią za ciebie ludzie. Wiem, wiem- można wynająć, ale wtym wypadku koszty się nie rozkładają.

Posesjon