A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@.,.,., - Kto normalny zainwestuje takie pieniądze w lokal w Elblągu? Wyda z wykończeniem 3 mln i będzie brał 3000 za wynajem i to jeszcze z ryzykiem że trafi mu się patologia która nie będzie płacić, bo takie mamy aktualnie prawo. No chyba że ktoś kupuje na własne potrzeby, to jeszcze bym rozumiał.
Już niedługo pomarańczowy agent putina sprzeda Ukrainę swojemu mocodawcy, a potem przyjdzie kolej na Polskę. Wtedy wspomniane ceny też przebiją - tyle, że podłogi w piwnicy.