Wybrany wątek opinii
Przecież to nie ma sensu za taką kwotę można mieć ogromny dom np. z widokiem na Zalew i Mierzeję. Te ceny nie mają sensu.
Do moderacji
Odpowiedz
27
7
Dla bufonów mają sens, niestety.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Mieszkam w waw, tam są dopiero ceny.2 pokoje 35m2 na Woli- 1.28mln.
Kawalerka 18.8m2 na Mokotowie do generalnego remontu- 420k.
Za takie pieniądze można mieć ładny dom w jakimś normalnym kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
No tak, tylko z tego domu trzeba wyjechać, a wcześniej zimą dokopać się do drogi, odśnieżyć chodniki lub jesteś zamieść. Do tego dochodzą wszelkie naprawy, pielęgnacja ogrodu i obejścia itd. itp. Tych problemów nie masz, kiedy mieszkasz w budynku wielorodzinnym. Po prostu masz więcej czasu, bo ww. czynności robią za ciebie ludzie. Wiem, wiem- można wynająć, ale wtym wypadku koszty się nie rozkładają.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1