Wybrany wątek opinii
To kupują różnego rodzaju mafiozi i przestępcy pod wynajem dla lemingów. Często biorą na raz po kilkanaście mieszkań. Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać chyba że weźmie kredyt na 30 lat i ciężko tyrał na spłatę tej klitki.
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
@Tyle w temacie - Tu racja, z PiSem można się szybciej postarać o domek
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Tyle w temacie - "Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać" - a jeszcze tak niedawno willa plus i po kłopocie. chata jest i to jaka.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Netkot - siemanko "mamo karoliny"
Do moderacji
Odpowiedz
1
2