Wybrany wątek opinii

To kupują różnego rodzaju mafiozi i przestępcy pod wynajem dla lemingów. Często biorą na raz po kilkanaście mieszkań. Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać chyba że weźmie kredyt na 30 lat i ciężko tyrał na spłatę tej klitki.
Tyle w temacie (2025.12.01)
@Tyle w temacie - Tu racja, z PiSem można się szybciej postarać o domek
Graza (2025.12.01)
@Tyle w temacie - "Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać" - a jeszcze tak niedawno willa plus i po kłopocie. chata jest i to jaka.
Netkot (2025.12.01)
@Netkot - siemanko "mamo karoliny"
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.02)
Powrót do komentarzy