UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako mieszkańca Elbląga cieszy mnie że ceny mieszkań osiagną cenę jak w Paryżu czy nawet w Berlinie to za sprawą przekopu gdzie wielu mieszkańców będzie moggło kajakami dojeżdżać do pracy w Gdańsku. Dramat
Jako mieszkańca Elbląga cieszy mnie że ceny mieszkań osiagną cenę jak w Paryżu czy nawet w Berlinie to za sprawą przekopu gdzie wielu mieszkańców będzie moggło kajakami dojeżdżać do pracy w Gdańsku. Dramat