UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako mieszkańca Elbląga cieszy mnie że ceny mieszkań osiagną cenę jak w Paryżu czy nawet w Berlinie to za sprawą przekopu gdzie wielu mieszkańców będzie moggło kajakami dojeżdżać do pracy w Gdańsku. Dramat


Anuluj