UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak to już jest na tym świecie. Celebryci czy politycy co się dorobili kupują za wiele milionów. Biedniejsi od nich ale bogaci za kilka milionów Inni kupują jeszcze taniej. Wielu nie stać na żadne. Niestety zlikwidowanie podziału na bogatych i biednych i wszystkim po równo dać mieszkania, komunie się nie udało. Chociaż małe przebłyski były. Niewiele brakowało. Zróżnicowanie zamożności od najbogatszych do najbiedniejszych zawsze będzie trwać i tego nikt nigdy nie zmieni. Cieszmy się, że skala bezdomności w Polsce w porównaniu do USA kraju marzeń prawicy jest marginalna.
czy